Vitajte na stránkach miestnej akčnej skupiny Turiec

Informačný seminár “Podpora farmárov v programovacom období 2014 – 2020″.

Vážení členovia Národnej siete rozvoja vidieka SR,

vidiek-farma-pole-druzstvo-polnohospodarstvo-nestandard2  regionálne pracovisko Národnej siete rozvoja vidieka SR pre žilinský kraj v spolupráci s Miestnou    akčnou skupinou HORNÝ LIPTOV si Vás dovoľuje pozvať na informačný seminár: Podpora      farmárov  v roku 2014 – aktuálne vyhlásené výzvy na predkladanie projektov pre  poľnohospodárov  a podpora farmárov v novom programovom období 2014 –      2020, ktorý sa uskutoční  dňa 28.6.2014 v Hotel – Camping Borová Sihoť (Liptovský Hrádok), so začiatkom o 9:00 hod.

Bližšie informácie nájdete v priloženom programe. Účasť na seminári je bezplatná. Účastníci majú zabezpečenú stravu. Počet miest jelimitovaný! Svoju účasť prosím potvrďte najneskôr do 26.6.2014 (štvrtok) mailom na strnal@arvensis.sk, alebo telefonicky na 0915 031 761.

Ing. Michal Strnál  regionálny koordinátor NSRV SR.

Európsky poľnohospodársky fond pre rozvoj vidieka

Elard

Ministerstvo polnohospodars...

Národná sieť slovenských akčných skupín