Vitajte na stránkach miestnej akčnej skupiny Turiec


mapa

Medzinárodný festival klobás

 

Snímka

Dovoľujeme si Vás pozvať na druhý ročník Medzinárodného festivalu klobás, ktorý sa uskutoční dňa 12.11.2016 v areáli PENZIÓNU ĽADOVEŇ. Príďte reprezentovať Vašu obec na podujatie, pri ktorom sa stretnú rodiny, priatelia, známi a neznámi ľudia kvôli zábave, utuženiu vzťahov, kuchárskemu umeniu a návratu ku tradíciám.
Medzinárodného festivalu klobás 2016 sa okrem slovenských tímov zúčastnia zástupcovia z 8 európskych krajín – Českej republiky, Maďarska, Srbska, Ruska, Holandska, Poľska, Nemecka a Chorvátska.
Počas dňa sa o Vašu zábavu postará Pavol Hammel, TEAM Revival Martin, heligonkári Majerčíkovci, Javorové husle, Veronika a Ľubo Paulovičovci, Vilo Habo so svojou kuchárskou show, Martin Brxa a ďalší. Okrem súťaže vo výrobe klobás sa budete môcť zapojiť aj do súťaže v plieskaní bičom a pripravený je aj bohatý sprievodný program pre deti. Na festivale sa predstavia rôzni remeselníci a budete mať možnosť zakúpiť si rôzne mäsové výrobky.
Prihláste Váš súťažný tím na Medzinárodný festival klobás čo najskôr, najlepšie do stredy 09.11.2016. Štartovné je vo výške 100 EUR a zahŕňa 15 kg mäsa, štartovací balíček pre 4 súťažiacich, ktorý obsahuje tričká, zástery, upomienkové predmety. Vyrobené klobásy si môžete ugrilovať a pozvať svojich priateľov na ochutnávku.
Viac informácii nájdete na webovej stránke www.festivalklobas.sk, telefonicky na čísle 0903 550 213 alebo osobne v PENZIÓNE ĽADOVEŇ.
Tešíme sa na Vašu účasť!
Európsky poľnohospodársky fond pre rozvoj vidieka

Elard

Ministerstvo polnohospodars...

Národná sieť slovenských akčných skupín

NSRV

APA

Leader